Vyberte jazyk

Zámočník/brusič na nerezovej dielni

12. 05. 2022

Do nášho tímu hľadáme Zámočník/brusič na nerezovej dielni, ktorý bude mať na starosti odborné práce pri zhotovovaní tvarovo zložitých výrobkov z niekoľkých dielov, vrátane zostavovania, vyrovnávania po zváraní, brúsenie, pílenie a kompletáž výrobkov podľa výkresovej dokumentácie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Odborné práce pri zhotovovaní výrobkov z niekoľkých dielov, vrátane zostavovania, vyrovnávania po zváraní
* Brúsenie, pílenie a kompletáž výrobkov podľa výkresovej dokumentácie

Zamestnanecké výhody, benefity

* Obed/večera za 1,08 EUR (každý deň na výber zo 6 teplých jedál)
* Prémie do 25% zo základnej mzdy
* Dochádzkový bonus 40 EUR (po skúšobnej dobe)
* Príspevok na dopravu do zamestnania (s bydliskom nad 9 km)
* Príspevok do DDS
* Pracovný úväzok 37,5 hod./týždeň
* Možnosť práce nadčas za príplatky nad rámec zákona
* 13. plat
* Odmeny pri pracovnom a životnom jubileu
* Odmena pri uzatvorení manželstva a narodení dieťaťa
* Karta MultiSport
* Firemné akcie

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technický smer

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

*Skúsenosť s brúsením nereze je podmienkou
*Čítanie výkresovej dokumentácie
*Praktické a technické myslenie, presnosť a precíznosť, samostatnosť, manuálna zručnosť
*Zodpovednosť, spoľahlivosť

Mzdové podmienky (brutto)
950 - 1 360 EUR/mesiac
Hrubú mzdu 1360 EUR tvorí: základná mzda 950 EUR + prémie + dochádzkový bonus + príplatok za hlučné